Будівництво житлових і нежитлових будівель

Заповніть форму зворотнього зв'язку

Капітальне будівництво житлового будинку — це завжди багатоетапний і складний процес, організація якого вимагає від виконавця наявності необхідного досвіду, технічної оснащеності та готовності забезпечити вигідне співвідношення ціни і якості. Наша компанія займається будівництвом всіх типів житлових будівель. Ми розробимо індивідуальний проект не тільки майбутнього будинку, але і прибудинкової території. І тут маються на увазі не тільки одноквартирні будівлі, але і багатоквартирні будівлі, у т.ч. багатоповерхові. Вне залежності від того, наскільки складним є проект майбутнього будинку або приватного котеджу, всі необхідні роботи будуть виконані з максимальною якістю і без порушень заздалегідь обумовлених термінів.

При цьому замовник позбавлений додаткових турбот і необхідності вивчати технологію будівництва — наші фахівці виконають всі роботи “під ключ”. В результаті замовник отримує новий, надійний, довговічний будинок. Крім того, ми спеціалізуємося і на будівництві всіх типів нежитлових будівель. Виконання подібних проектів вимагає найвищої кваліфікації, адже зведення будівель для промислового використання, наприклад, фабрик, заводів, майстерень, складально цехів тощо зазвичай пов’язано з рішенням особливо складних технічних завдань. Але крім будівництва різних типів житлових і нежитлових приміщень, ми пропонуємо весь спектр послуг, пов’язаних з будь-якими видами ремонту будівель, монтажу і демонтажу різних будівельних конструкцій.

Етапи будівництва житлових приміщень

Незалежно від типу споруджуваного приміщення (готелі, магазини, торговельні пасажі, ресторани тощо) і його складності, на першому етапі розробляється проект, що враховує всі побажання замовника. Тільки після того, як проект затверджується із замовником, починаються первинні земельні роботи і заливка фундаменту. Далі зводяться зовнішні стіни, внутрішні перекриття, здійснюється заливка підлоги. Також, в залежності від типу будинку, виконується гідроізоляція та теплоізоляція, які забезпечують необхідний рівень комфорту в будинку. І на завершальному етапі виконуються роботи з озеленення та облагородження території біля будинку. Вартість будівництва всіх типів житлових будівель залежить від багатьох факторів, але ціна будь-якого об’єкта, зведеного нашою компанією, буде на 100% відповідати високій якості, довговічності і практичності будівлі.

Особливості зведення нежитлових будівель

Наша компанія володіє всіма ресурсами для того, щоб забезпечити будівництво будь-яких типів будівель: лікарень, шкіл, офісних будівель, будівель аеропортів, складів і т.п. Будь-які зведені нами споруди відрізняються міцністю і високим рівнем опору навантаженням, пов’язаним зі снігом, дощем. При цьому забезпечуємо своєчасне будівництво будь-яких будівель різної поверховості в найстисліші терміни. Замовляючи будівництво критих спортивних комплексів, гаражів (у т.ч. підземних) і будь-яких інших типів будівель, замовник отримує:

  • оптимальне використання території;
  • комфортний мікроклімат всередині приміщень;
  • відповідність усім нормам екологічної та пожежної безпеки;
  • естетично привабливий екстер’єр та інтер’єр приміщень.

А якщо буде потрібно виконати монтаж та встановлення збірних конструкцій на будівельних майданчиках (незалежно від того, чи є ці конструкції власного виготовлення), то і це завдання ми виконаємо в найкоротші терміни. Також при будівництві промислових і інших споруд ми забезпечуємо відповідність всім санітарно-гігієнічним вимогам. В результаті ми гарантуємо європейську якість, пунктуальність, лояльну цінову політику і ретельність проектування. Все це є можливим завдяки досвіду та високому рівню професіоналізму будівельників, архітекторів та інших фахівців нашої компанії.