Будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій

Заповніть форму зворотнього зв'язку

Одним з профільних напрямів роботи нашої компанії є будівництво повітряних ліній електропередач (клас напруги від 0,4 до 330 кВ), а також здійснення будь-яких видів робіт по їх реконструкції. Повітряні ЛЕП є невід’ємною частиною системи електропостачання житлових мікрорайонів, а також об’єктів сільського господарства, промисловості, автостоянок та інших. Для того, щоб здійснити монтаж повітряних ліній електропередач, ми маємо в своєму розпорядженні всю необхідну вантажну техніку, монтажне обладнання, а також спеціальні інструменти. В результаті ми маємо можливість мінімізувати трудовитрати, одночасно з тим забезпечуючи максимально високий рівень якості роботи і, як результат, вигідну вартість для наших клієнтів. Введення всіх етапів установки опор ЛЕП і виконання інших супутніх робіт здійснюється в повній відповідності з проектною документацією та законодавством.

Етапи будівництва ліній електропередач

Монтаж кабельних ліній електропередач може бути виконаний в загальному випадку в кілька етапів:

  • виконання всіх необхідних розрахунків і створення проекту. В тому числі вибір місця установки опор і визначення траси проходження ліній, а також визначення типу опори, розрахунок фундаменту під опору;
  • отримання всіх необхідних (перерахованих в договорі) дозвільних документів;
  • проведення підготовчих робіт. Підготовка траси, поставка матеріалів, підготовка необхідних господарських, комунальних приміщень, зведення конструкцій на об’єкті, складання опор в монтажні блоки;
  • здійснення ключових робіт на об’єкті. Доставка барабанів з проводами, а також іншого необхідного інструментарію. Виконання земляних робіт, безпосередньо монтаж опор ЛЕП, заземлення опор, монтаж ізоляторів, проводів, грозозахисних трас, а також виконання робіт з підключення до підстанції або до розподільного пристрою.

На завершальному етапі проводяться пусконалагоджувальні роботи, а також здача виконаних робіт відповідно до документації. При цьому монтаж ЛЕП може супроводжуватися наступними різновидами робіт:

  • монтаж нетипових фундаментів, які можуть знадобитися для установки стовпів ЛЕП;
  • установка опор в нестандартних умовах, зокрема, в умовах обмеженого простору методом нарощування, або з використанням методу “падаючої стріли” на відкритому просторі;
  • установка багатогранних опор і різних комбінацій відповідних конструкцій;
  • виконання монтажних робіт, спрямованих на протяжку дротів на лініях електропередач
  • монтаж оптоволоконних ліній зв’язку.
Особливості монтажу ЛЕП 

Успішне виконання монтажу повітряних ліній електропередач вимагає від виконавця наявності не тільки теоретичних знань, але і володіння досвіду виконання подібних робіт, оскільки установка стовпів ЛЕП і виконання інших робіт по монтажу ліній електропередач відрізняється підвищеною складністю і трудомісткістю. Наша компанія забезпечує не тільки установку електроопор (ціна на яку у нас одна з найбільш вигідних на ринку України) але і отримання документів, необхідних для підключення об’єкта до електромережі. Повний пакет документів необхідно здати в підприємство електричних мереж, в результаті чого отримати на руки дозвіл на підключення. Далі здійснюється фізичне підключення об’єкта до електромережі.

Всі необхідні роботи виконуються на підставі відповідних нормативних документів (стандартів державного зразка, сертифікатів відповідності і так далі). А по завершенню пусконалагоджувальних робіт замовнику видається акт і висновок відповідного зразка, а також рекомендації по роботі з обладнанням. Для того, щоб дізнатися вартість зведення магістральних и міських ліній для передавання електроенергії, ліній телекомунікації та будь-яких інших робіт з будівництва споруд електропостачання та телекомунікацій, можна скористатися контактами, зазначеними на нашому сайті.