Будівництво інженерних споруд

Заповніть форму зворотнього зв'язку

Під інженерною спорудою прийнято розуміти будівельну конструкцію, основне призначення якої полягає в здійсненні виробничих процесів, зберіганні матеріалів, переміщенні людей і вантажів. А однією з ключових сфер нашої спеціалізації є виконання всього спектру робіт і послуг, спрямованих на будівництво інженерних споруд різного типу. Ці роботи можна розділити на кілька ключових груп:

 • зведення нових інженерних споруд, а також виконання капітального ремонту, реконструкції, всіляких змін, монтажу збірних конструкцій та будівництва тимчасових будівель;
 • будівництво таких об’єктів, як трамвайні колії, автомобільні дороги, а також об’єкти відповідного сервісу. Крім того, ми будуємо залізні дороги, злітно-посадкові смуги, трубопроводи, системи водопостачання та водовідведення, промислові підприємства, спортивне спорудження і так далі;
 • збереження і відтворення інженерних споруд, які є об’єктами культурної спадщини.

Ми забезпечуємо виконання всіх етапів, починаючи з проектування і закінчуючи здачею об’єкта в експлуатацію. Серед безлічі виконаних нами проектів є як проекти, створені “з нуля”, так і роботи з реконструкції вже існуючих споруд. Завдяки наявності найсучасніших технічних можливостей і багаторічному досвіду успішної роботи ми забезпечуємо супровід будівельного майданчика на всіх етапах забудови. В результаті кожна споруда, яку зведено нашими зусиллями, відповідає своєму призначенню та умовам експлуатації. Споруди зводяться без порушення встановлених термінів, при цьому ми забезпечуємо оптимізацію матеріальних і грошових витрат, а також витрат праці.

Різновиди інженерних споруд, які ми будуємо

Інженерна споруда може різнитися за призначенням, геометричній формі, розмірам, складністю, місцем створення. З точки зору призначення інженерних споруд, які будує наша компанія, виділяються наступні ключові групи:

 • промислові споруди. Сюди входять заводські приміщення, фабрики, комбінати і т.д .;
 • енергетичні об’єкти. У тому числі АЕС, ТЕЦ, теплоелектроцентралі;
 • гідротехнічні об’єкти. ГЕС, канали, греблі;
 • транспортні інженерні споруди. Автомобільні і залізні дороги, порти, лінії електропередач, трубопроводи;
 • цивільні споруди. Житлові, адміністративні, громадські будівлі;
 • об’єкти сільського господарства. Тваринницькі комплекси, елеватори, силосні башти;
 • унікальні. Тут маються на увазі, наприклад, радіотелескопи, великі сонячні печі і радіотелескопи, висотні телевежі і т.п.

Під час будівництва інженерних споруд нами використовуються тільки якісні, сертифіковані матеріали і технології. Таким чином забезпечується оптимізація процесу зведення і з’являється можливість запропонувати вигідні ціни на ринку України.

Етапи будівництва інженерних споруд

Для того, щоб побудоване спорудження в повній мірі відповідало необхідним умовам експлуатування, необхідно дотримуватися певної послідовності в процесі його зведення:

 1. виконується аналіз і вивчення особливостей;
 2. створюється проект, який проходить всі етапи узгодження як з регулюючими органами, так і з замовником;
 3. починаються будівельні роботи.

Для створення проекту збирається пакет матеріалів, для чого виконуються необхідні інженерно-геодезичні, гідрологічні, геологічні роботи. В результаті проект містить в собі всі необхідні техніко-економічні обґрунтування, пояснювальні записки, креслення і розрахунки. Таким чином забезпечується будівництво якісних, надійних, сучасних і довговічних об’єктів.